Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / SkÃ¥p & hyllor / Bokhylla 10699398



*

nr 1069 9398


Bokhylla

Ek, 1960-tal, längd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 190 cm


Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 19:06:19


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
4/11 21:33:13 1      1.200 kr
9/11 07:54:11 2      800 kr
9/11 07:54:11 1      900 kr (Budbetjänt)
9/11 07:54:30 2      1.000 kr
9/11 07:54:30 1      1.100 kr (Budbetjänt)
9/11 07:54:41 2      1.200 kr
9/11 07:54:41 1      1.200 kr (Budbetjänt)
9/11 07:58:16 2      1.400 kr
13/11 13:12:49 3      Vinnande bud
13/11 15:30:10 3      justering av budtak


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
  • 6037 Bokhylla
    i form av en kanot, mäkrt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
     

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    12 jan kl 18:55
  • 6685 BokhylleskÃ¥p
    1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelhyllplan, Br..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    om 8 dagar
    12 jan kl 20:32




Ladda ner broschyr