MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10699398
*
nr 1069 9398
Bokhylla
Ek, 1960-tal, längd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 190 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:06:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 21:33:13
1
1.200 kr
9/11 07:54:11
2
800 kr
9/11 07:54:11
1
900 kr (Budbetjänt)
9/11 07:54:30
2
1.000 kr
9/11 07:54:30
1
1.100 kr (Budbetjänt)
9/11 07:54:41
2
1.200 kr
9/11 07:54:41
1
1.200 kr (Budbetjänt)
9/11 07:58:16
2
1.400 kr
13/11 13:12:49
3
Vinnande bud
13/11 15:30:10
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
-
6037 Bokhylla
i form av en kanot, mäkrt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:55
-
6685 Bokhylleskåp
1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelhyllplan, Br..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:32
*
Bokhylla
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 9398
Bokhylla
Ek, 1960-tal, längd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 190 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/11 21:33:13 | 1 | 1.200 kr |
| 9/11 07:54:11 | 2 | 800 kr |
| 9/11 07:54:11 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 9/11 07:54:30 | 2 | 1.000 kr |
| 9/11 07:54:30 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 9/11 07:54:41 | 2 | 1.200 kr |
| 9/11 07:54:41 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
| 9/11 07:58:16 | 2 | 1.400 kr |
| 13/11 13:12:49 | 3 | Vinnande bud |
| 13/11 15:30:10 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylla bokhyllor skåp
-
6037 Bokhylla
i form av en kanot, mäkrt Buttjer, 4 hyllor, mörkb..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:55 -
6685 Bokhylleskåp
1940-tal, låda i sarg, skåp med spegelhyllplan, Br..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 20:32



